Jesteśmy firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem, w roku 2015 obchodziliśmy jubileusz 15 – lecia działalności. Usługi transportowe to nasza specjalność, a także pasja. Jesteśmy dostatecznie dużą, doświadczoną
i kompetentną firmą aby zapewnić serwis logistyczny na poziomie globalnych graczy TSL. Jednocześnie naszą przewagą, jako przedsiębiorstwa średniej wielkości, jest nieustanne dążenie do osiągnięcia jak najlepszej jakości usług na zasadzie „być wielkim - nie będąc dużym”. Pozwala ona spełnić wszystkie warunki zachowania bezwzględnej terminowości, pełnego bezpieczeństwa przesyłki, szybkiej i precyzyjnej informacji. Przede wszystkim, możemy dzięki temu wnieść do współpracy z Klientem elastyczność oraz prawdziwą pasję i energię, którą korporacyjni konkurenci zatracają w swych rozbudowanych strukturach.
Działamy zgodnie z dewizą „nie obchodzi mnie to czego nie można zrobić, interesuje mnie wyłącznie to, jak zrobić to, co jest do zrobienia”.

Dysponujemy 35 jednostkami transportowymi, nawiązaliśmy współpracę™ z ponad 200 firmami w kraju i zagranicą. Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego. Dbałość o najwyższy standard naszych usług przejawia się w indywidualnym podejściu do każdego zlecenia oraz starannym wyborze współpracowników. Jesteśmy firmą ceniącą Klienta, dbamy o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych. Ufamy naszym kierowcom. Ich doświadczenie i kwalifikacje sprawiają, że kiedy oni codziennie wyruszają w trasę, my mamy pewność realizacji Państwa zamówienia. Nasze samochody są wyposażone w system monitorowania satelitarnego GPS, który umożliwia nam stałą kontrolę pozycji pojazdów i przewożonych nimi ładunków. Dbamy o bezpieczeństwo przewożonych ładunków, dlatego każdy transport jest ubezpieczony – OC Przewoźnika (OCP).

Największą wartością firmy są nasi ludzie. To wykwalifikowani specjaliści, którzy rzetelnie i z dużym zaangażowaniem wykonują powierzone im zadania.
Tworzymy zgrany zespół ludzi, dla których praca jest nie tylko obowiązkiem, ale dostarcza także dużo satysfakcji i pozwala realizować swoje pasje. Wspólnie budujemy jakość firmy, która oferuje usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy niezawodni w naszych działaniach, ciesząc się uznaniem i zaufaniem Klientów w kraju, jak również za granicą. Najlepszym świadectwem jakości świadczonych przez nas usług jest grupa stałych Klientów z różnych stron świata, którzy zadowoleni współpracują… z nami od wielu lat.